piątek, 19 lutego 2016

Neobux zarabiamy na oglądaniu reklam - nieopłacalny

Neobux zarabiamy na oglądaniu reklam
Program NeoBux jest jednym z najlepszych programów polegających na zarabianiu klikając w reklamy. Przemawia za nim długi czas obecności na rynku. Strona Neobux istnieje i wypłaca od 2008 roku! Jest to ewenement wśród programów tego typu, które najczęściej kończą swoją działalność po roku lub szybciej.


Zaletą w NeoBux jest niski próg wypłaty, dla pierwszej wynosi tylko 2$. Pieniądze dostajemy w trybie instant (błyskawicznie) na konta PayPal, Payza lub Neteller. Niestety interfejs nie jest po polsku ale mamy do wyboru stronę w języku angielskim, portugalskim, hiszpańskim, greckim, indonezyjskim, fińskim, szwedzkim, niemieckim oraz francuskim. Nasze uczestnictwo w Neobux jest darmowe, legalne, nie zobowiązuje do żadnych zakupów i w każdej chwili możesz z niego zrezygnować. Zarabiamy bez wkładu finansowego.

Neobux zarabiamy na oglądaniu reklam

Fernando z Portugalii, NeoDev, Lda, właściciel strony uruchomił Neobux w 2008 roku. Należy pamiętać, że możemy mieć tylko jedno konto w serwisie. Każda próba stworzenia więcej niż jednego konta doprowadzi do zawieszenia wszystkich powiązanych kont (dotyczy to także kont PayPal, Payza, NETELLER, które muszą być unikalne i nie mogą być dzielone z innym użytkownikiem zarejestrowanym w Neobux).

Płatne reklamy na których zarabiamy dostępne są po zalogowaniu w zakładce "View Advertisements" (w górnym panelu strony). Stawki reklam: od $0,001 USD do $0.015 USD (za klik w reklamę). Najwięcej reklam o wartości $0,001 USD. Ilość reklam dziennie to minimum 15 (Polecam zainstalować dodatek do przeglądarki AdAlert, który na bieżąco informuje o nowych reklamach).

Neobux zarabiamy na oglądaniu reklam

Aby się zarejestrować wchodzimy na stronę Neobux. Następnie kliknij napis "Register" (na górze ekranu) lub "Register now", i wypełnij krótki formularz rejestracyjny. Podaj prawdziwy adres mailowy poniewać dostaniesz na niego link aktywacyjny wymagany do zakończenia rejestracji. Czasami link aktywacyjny trafia do spamu, więc w przypadku długiego oczekiwania warto tam zajrzeć.

Pierwsza testowa wypłata w Neobux dotarła na PayPal błyskawicznie. Poniżej przedstawiam dowód wypłaty z 04.05.2016


Aktualizacja 25.07.2016 r.
Chociaż w Neobux w większości przypadków za obejrzenie jednej reklamy zarabiamy 0,001$ to można trochę zarobić klikając tylko 4 reklamy dziennie. Wystarczy zmienić strategię na początku i zamiast wypłacać zarobione pieniądze najpierw trzeba kupić trochę Rented referrals. Rented referrals można porównać do pracowników. My jesteśmy kierownikiem a jeden Rented referral to jeden pracownik. Kupujemy kilku takich pracowników i mamy prowizję z ich klikania. Kupujemy ich na miesiąc i śledzimy z których najwięcej zarabiamy. Najlepszych wykupujemy na kolejny miesiąc a za mniej pracowitych dokupujemy nowych. Taką strategię przyjmuję teraz i już widzę pozytywne efekty. Niedługo opiszę jak to wygląda w praktyce w dłuższym przedziale czasu.

Aktualizacja 25.10.2016 r.
Koniec testów Neobux. Program okazał się jedną wielką pomyłką. Po kilku miesiącach klikania reklam kupowania poleconych, którzy nie klikali reklam a od tego też mamy prowizję kończę test. Podsumowując, by zarobić 2$ (minimum do wypłaty) potrzeba ok 70 dni. Nie polecam.

Zarejestruj się na www.neobux.com

4 komentarze:

  1. Dodałem link na końcu artykułu. Można też przejść na stronę klikając grafikę (na dole).

    OdpowiedzUsuń
  2. Hmmm sprawdziłem i.... już mam 0,02$ :) Działa, polecam

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapisałem się. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

    OdpowiedzUsuń