poniedziałek, 30 stycznia 2017

PopAds czyli zarabianie na wyświetlaniu reklam + dowód wypłaty 30.01.2017

PopAds czyli zarabianie na wyświetlaniu reklam
W wakacje wiele osób odpoczywa ale są też tacy, który zaczynają intensywnie blogować. Właściciele stron internetowych i blogów nie zawsze zdają sobie sprawę z tego, że mogą zarabiać za same wejścia na ich stronę. Odwiedzający nie muszą klikać w reklamy wystarczy, że wejdą na stronę czy bloga. Spośród wielu firm płacących za wyświetlanie reklam warto sprawdzić PopAds. Firma płaci w dolarach a strona jest w języku angielskim. Zaskoczeniem w czasie kontaktu mailowego było to że trafiłem na konsultanta z którym można było pisać w języku polskim :)  Dla osób słabo znających język angielski polecam poniższą instrukcję.

Im więcej osób odwiedza Twoją stronę tym większe będą zarobki! Zarobione pieniądze wysyłane są za pomocą systemu PayPal i AlertPay w ciągu 24h. Wypłacać możemy po zarobieniu zaledwie 5 dolarów.

 

Instrukcja PopAds


1. Najpierw musimy się zarejestrować (rejestracja jest darmowa) wchodząc na stronę: PopAds

2. Wypełniamy pola: Username (nazwa użytkownika), Email (adres mail musi być prawdziwy bo przychodzi na niego link aktywujący konto), Account Type (czyli typ konta: Advertiser czyli reklamodawca my wybieramy Publisher czyli wydawca), Password (hasło), Confirm Pass (potwierdź hasło - wpisujemy to samo co w polu hasło), First Name (imię), Last Name (nazwisko), Phone Number (numer telefonu). Na końcu zaznaczamy I have read and accept Terms and Conditions (potwierdzamy, że przeczytaliśmy regulamin i go akceptujemy). Regulamin możemy przeczytać tutaj link. Pamiętajmy by zapisać sobie dane potrzebne do logowania czyli to co wpisaliśmy w pola Username i Password. Klikamy na pomarańczowy przycisk Register i sprawdzamy naszą skrzynkę mailową.
3. Po rejestracji na naszą skrzynkę mail przyjdzie wiadomość której tytuł będzie brzmiał "PopAds.net - Account Activation" jeśli wiadomość nie przyjdzie w ciągu 15 minut należy sprawdzi katalog spam na naszej skrzynce pocztowej. Gdy otworzymy wiadomość od PopAds Notification w środku będzie link który musimy kliknąć by aktywować (włączyć) nasze konto. Po kliknięciu zostajemy przeniesieni do strony logowania.


4. Wypełniamy pola Username i Password danymi które podaliśmy przy rejestracji i klikamy na pomarańczowy przycisk SIGN-IN i zostajemy przeniesieni do panelu PopAds.
5. W panelu będziemy korzystać głównie z menu Publisher's Panel, który znajduje się po lewej stronie.

6. Teraz dodajemy swoją stronę na której chcemy wyświetlać reklamy. W menu Publisher's Panel wybieramy New Website. Wypełniamy pola: Site Name (Nazwa strony), Site URL (adres strony), Description (opis), Keywords (słowa kluczowe), Category (kategoria). Jeśli nie znajdziemy odpowiedniej kategorii możemy ustawić na General (ogólna). 
Teraz w Allow Campaigns with... ustalamy jakiej treści reklamy będą wyświetlane. Możemy zostawić domyślne opcje. Jeśli nie chcemy reklam +18 należy upewnić się czy opcja Adult content jest odznaczona.
W części Allow advertisements showing as... określamy sposób wyświetlania reklam. Popunder czyli okienko z reklamą pod spodem jest wymagane resztę możemy zaznaczać lub odznaczać wedle uznania. Im więcej zaznaczymy sposobów wyświetlania reklam tym większe będą zarobki.
Na koniec akceptujemy ustawienia przyciskiem Add Website.


7. Na akceptację strony czekamy zazwyczaj mniej niż 24 godziny. Gdy strona zostanie zaakceptowana w zakładce Your Websites przy adresie naszej strony będzie wyświetlony Status Approved (zielony napis). Dostaniemy też mail zatytułowany "PopAds.net - Website Approved". Od teraz możemy umieszczać reklamy na stronie.


8. Aby umieścić reklamę na stronie generujemy kod klikając w Code Generator i Generator Code. Pojawi się gotowy kod który kopiujemy na naszą stronę pomiędzy znaczniki <head> </head>. Jeśli nie możemy wstawić kodu pomiędzy te znaczniki to możemy np wkleić np w element strony który wyświetla się na każdej podstronie naszego serwisu czy bloga.


9. Jeśli wszystkie powyższe kroki zostały wykonane prawidłowo od tej chwili będą naliczane Twoje zarobki. To ile dolarów udało Ci się zarobić możesz sprawdzić w zakładce Raports (Raporty). W tej zakładce klikamy przycisk Generate Report i wyświetli nam się tabela w której w kolumnach widzimy kolejno datę, ilość wyświetleń, stawkę oraz zarobki.

Jak widać na powyższej tabeli gdy testowałem PopAds na stronie o niewielkim ruchu w kilkanaście dni udało mi się zarobić 5,10 $ (czyli ok. 15.54 zł po kursie z wakacji) czyli kwotę którą mogłem już wypłacić :)

Oprócz reklam z PopAds możemy wyświetlać reklamy innych firm np. Netsales. Na wysokość zarobków ma też wpływ tematyka strony, którą prowadzimy. Np strona o finansach będzie generowała większe zyski niż strona o szydełkowaniu.


Jak wypłacać pieniądze zarobione w PopAds.

1. Jeśli nie mamy konta w PayPal przechodzimy na stronę paypal.com i rejestrujemy się. Jeśli mamy konto odszukajmy adres mali którym logujemy się do panelu ponieważ będzie on nam potrzebny przy wypłacaniu pieniędzy z PopAds.
2. Logujemy się do PopAds i w prawym górnym rogu gdzie jest napis Balance i klikamy w kwotę którą zarobiliśmy.
3. Zostaniemy przeniesieni do zakładki Billing. Teraz klikamy na pomarańczowy przycisk WITHDRAW.


4.  Otwiera się zakładka Withdraw gdzie widzimy jakie są progi wypłaty między innymi dla PayPal 5$. W polu Amount wpisujemy kwotę jaką chcemy wypłacić na konto PayPal. W polu Type ustawiamy na PayPal i klikamy na pomarańczowy przycisk Withdraw.


5. W następnym kroku jesteśmy proszeni o email który używamy przy logowaniu się do PayPal. Wpisujemy go w polu "PayPal: "  i klikamy na pomarańczowy przycisk Confirm by potwierdzić.

6. Otwiera się zakładka View Transaction Details (Szczegóły transakcji) oraz informacja Your withdraw has been sent for approwal (Twoja wypłata została wysłana do zatwierdzenia). W polu ETA widzimy przybliżony czas wypłaty.


7. Gdy wrócimy do zakładki Billing (aby to zrobić w prawym górnym rogu gdzie jest napis Balance i klikamy w kwotę którą zarobiliśmy) w kolumnie Status wyświetla się Pending (Oczekujący).


Po akceptacji w kolumnie Status ujrzymy Completed (Ukończony) co oznacza, że pieniądze wylądowały na naszym koncie PayPal. W moim przypadku od zlecenia wypłaty w PopAds do otrzymania środków na konto PayPal minęło 12 godzin.


8. Logujemy się na konto PayPal i widzimy że środki wpłynęły i zostały przeliczone na złotówki.

Dodatkowo jeśli zarejestrujesz się z tej strony możesz otrzymać adres e-mail do osoby z działu wsparcia z którą możesz pisać w języku polskim. Aby go otrzymać napisz do mnie w temacie wpisując "popads" a w treści datę swojej rejestracji oraz Twoją nazwę użytkownika. 


Program jest w pełni wypłacalny. Poniżej przedstawiam kolejne dowody wypłat.

PopAds.net dowód wypłaty


Poniżej przedstawiam ostatni dowód wypłaty Payza.


Poniżej przedstawiam ostatni dowód wypłaty 53$ na PayPal z dnia 30-01-2017 r.

dowód wypłaty PopAds 2017

78 komentarzy:

 1. Dobrze napisana instrukcja. U mnie już $$$ nalicza :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Popads obecnie jest chyba najlepiej płatny pod względem CPM czyli zarabiania na wyświetlanie reklam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za instrukcję. Po angielsku miałam problem :-) Mój blog o modzie już zarabia.

  OdpowiedzUsuń
 4. no proszę, miło przeczytać taką instrukcję. W wolnej chwili założę konto, może coś z tego będzie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy sposób zarabiania. Umieszczam kod na stronie dolary lecą. Dzięki za szczegółowa instrukcję.

  OdpowiedzUsuń
 6. Testowałem kilka systemów CPM ale słabo było z zarobkami albo wcale nie naliczali zarobków. W popads jak na razie jest dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam spory ruch z USA i Popads ma większą stawkę dla ruchu z USA 4$ za 1000 wyświetleń.

  OdpowiedzUsuń
 8. Na trafficu z jakiego kraju osiągnąłeś taką stawkę? Polska? I jaki typ treści: adult czy family-safe? Który z tych obu jest lepiej płatny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy z 19 października, do kogo kierujesz swoje pytanie?

   Usuń
  2. @Natalia H. Z tego co widzę, to masz bloga o modzie. Jak wyglądają stawki w tej tematyce i przy określonym kraju (domyślam się, ze Polska)?

   Usuń
  3. Moja stawka to ok. 1.10$ a ruch głównie z Polski.

   Usuń
  4. Ruch głównie z Polski, treści family safe.

   Usuń
  5. @Natalia H. i @admin Dziękuję za informacje! Powodzenia!

   Usuń
 9. Do autora artykułu. Gdyby jeszcze Anonimowy z 9 października odniósł sie do różnicy w zarobkach adult i nie-adult to też było by dobrze. Dzięki.

  OdpowiedzUsuń
 10. czy akceptuja tez strony na blogspocie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Tak. Akceptują strony na blogspocie. Sam mam 2 stronki z blogspot u nich i obie zaakceptowali.

  OdpowiedzUsuń
 12. hej jak dodac ten kod na bloga? bo dodalam i wyskoczyły mi te literki zamiast jakiegos banera czy cos ;/?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz bloga na blogspot.com i nie wiesz jak umieścić w sekcji "head" to w panelu ustawień bloga wybierz "Układ" wyświetla Ci się rozmieszczenie elementów na blogu wtedy w wybranym miejscu klikasz "Dodaj gadżet" i w nowym oknie wskazujesz "HTML/JavaScript". Tytuł wstawiasz dowolny a w polu "Treść" wklejasz kod.

   Usuń
 13. mam na onecie. Więc jak tam mogę to zrobić?
  I durgie pytanie, program liczy wejścia na stronę czy przekierowanie przez ten kod ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Po długich poszukiwaniach widzę, że na blogach onetu nie można wstawiać skryptów z reklamami. Poniżej przedstawiam informacje ze strony http://pomoc.onet.pl

  Niestety nie ma możliwości wstawiania kodu HTML w moduły bloga ze względów bezpieczeństwa. OnetBlog działa w domenie Onetu i nie ma możliwości z zewnątrz uruchamiania własnego kodu w tej domenie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Hmm bardzo fajny sensowny opis; Przyznam, że szukałem czegoś uzupełniającego reklamy na mojej stronie właśnie o takim profilu wynagrodzenia. Kiedyś na polskim rynku był bodajże cpm profit, który wcale tak źle nie płacił, ale jakiś czas temu został zlikwidowany. Teraz na nowo mogę powrócić do tego typu zarabiania :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Można mieć reklamy popads jak już posiadam z google adsense?

  OdpowiedzUsuń
 17. Jakie reklamy się u Was wyświetlają? U mnie wyskakują informacje o wirusie i na razie nic więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Mama Martynki
   Ja mam reklamy z PopAds już parę miesięcy i żadnych wirusów mi nie wykrywa a mam na PC program Eset a na laptopie AVG. Ostatnio pojawiały się reklamy z Tesco.
   Jaki masz program antywirusowy? Czy w opcjach masz wyłączone pokazywanie reklam +18?

   Usuń
 18. Tak mam wyłączone reklamy 18+. Pojawiają się informacje z wirusem jak otwieram stronę w telefonie. Mam avasta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Avast pokazuje dużo fałszywych alarmów i nie jest zbyt skuteczny. Na telefon polecam darmowy Eset. Co do reklam +18 napisałem do działu obsługi e-mail o wyjaśnienie i czekam na odpowiedź. Gdy coś się wyjaśni napiszę tutaj.

   Usuń
  2. Wszystko już działa jak trzeba. Był to fałszywy alarm programu antywirusowego. Programy +18 przestały się pojawiać.

   Usuń
 19. Witam czy dalej to działa w ogóle bo nie chcę na darmo kupować reklamy swojej strony :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Działa już normalnie. Problem został rozwiązany.

   Usuń
 20. A czy ktoś miał tak, że PopAds się nie wyświetla? Dodałam kod w 2 gadżetach: 1 HTML i Javascript i drugi jako tekst po prawej stronie bloga. Z góry dziękuję jeśli ktoś coś podpowie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy dodać jako HTML. Najlepiej w gadżecie który wyświetla się na każdej stronie. Jak już dodasz to wejdź do jakiegoś wpisu na stronie, później wróć na główną. Reklama powinna się pojawić "za przeglądarką". Żeby ją zobaczyć musisz zminimalizować okno przeglądarki.

   Usuń
  2. @gosiennica
   Widzę że na twoim blogu reklama działa już prawidłowo.

   Usuń
 21. Witam, Zrobiłam wszystko jak w instrukcji, kod dodałam jako html jako gadżet strony, niestety nie mogę podejrzeć reklam, czy w ogóle się wyświetlają, dodatkowo jak chce wygenerować raport wchodząc w zakładkę Reports dostaje komunikat. You have no campaigns, there is no data to prepare Advertiser report Proszę o pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinno być dobrze ale jak nie jest to napisz do supportu. Może nieprawidłowo wygenerował się kod lub źle skopiowałaś (nie w całości) kod reklamy.

   Usuń
 22. Witam, mam kilka pytań, wie ktoś czy są jakieś ustawienia co do reklamy? znaczy wielkość czy coś? Poza tym nie widzę jej wcale.
  Można więcej niż jedną? Bo jak wklepałem jeden kod to kilka odsłon zaliczyło, a jak dodałem kilka więcej to stanęło i nie zliczało wcale przez ponad 2 godziny, a ruch jako taki był w tym czasie, po cofnięciu i pozostawieniu jednej, znów drgnęło ale bardzo bardzo powoli powoli zlicza wyświetlenia, nie adekwatnie do istniejącego ruchu.
  I najważniejsze, czy te reklamy są tylko te, które otwierają się na nowych kartach? Bo tylko taką widziałem dwa razy. Za każdym razem jak wchodzę to nie widzę wcale nic żadnej reklamy
  Ma ktoś jakieś pomysły, wie o co chodzi, lub co zrobiłem źle?
  Link do strony >http://freshfun.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi reklama na twojej stronie otworzyła się zaraz po tym jak zamknąłem okienko lajkowania strony na FB. Wszystko więc działa poprawnie. Reklama wyświetla się jako popunder czyli pod przeglądarką. Poczytaj wcześniejsze komentarze już o tym było. W razie problemów zawsze możesz napisać do supportu. Mi zawsze odpisują i pomagają w razie wątpliwości.

   Usuń
 23. Bardzo dużo osób zarabia w ten sposób. Reklama w rożnej postaci jest dochodowym źródłem.

  OdpowiedzUsuń
 24. Witam
  Czy można wyświetlać reklamy na kilku swoich blogach, stronach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Trzeba je wcześniej zgłosić w panelu bo do każdego bloga będzie wygenerowany inny kod html.

   Usuń
 25. Orientuje się ktoś czy można na jednej stronie www wyświetlać reklamy PopAds obok reklam z Google adsense ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. PopAds nie ma z tym problemu.

   Usuń
  2. Ale czy z google Adsense nie ma problemu przy wyświetlaniu reklam z PopAds?

   Usuń
 26. a gdy wyskakuje mi takie coś:
  In the main published directory of the website create a file named
  3e8168895aa77de777d4242ffcfe8bda.html
  Then, place a following text inside that file:
  PopAds Takeover 615893
  The uploaded file has to be accessible via following URL:
  https://www.youtube.com/3e8168895aa77de777d4242ffcfe8bda.html
  Please make sure that you have strictly followed the instructions above. Then, you can proceed by clicking "Verify".
  to co mam zrobić???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz w tej sprawie na mail w zakładce kontakt i opisz dokładniej problem. W jakiej sytuacji wyskakuje ten problem? Czy po umieszczeniu kodu reklamy na twojej stronie czy może w panelu PopAds?

   Usuń
 27. Witam
  Mam już tydzień wklejony kod PopAds i nie mogę zobaczyć wyświetlanych reklam.
  Nie rozumiem co to znaczy "za przeglądarka".
  Minimalizuję przeglądarkę widzę jedynie pulpit mojego kompa.
  Pewnie jestem cieniutki w tych sprawach, może mi ktoś podpowie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli minimalizujesz przeglądarkę i nie widzisz reklamy lub okienka z logo PopAds to coś jest nie tak. Napisz do supportu. Jeśli nie znasz angielskiego to napisz na mail (jest w zakładce kontakt) a dostaniesz kontakt do osoby z Polski pracującej w PopAds.

   Usuń
 28. Cześć. Orientujesz się, czy jeśli mam już reklamy Adcash na stronie, a chciałbym dodatkowo PopAds, to te firmy, jako konkurencja dla siebie, nie zrezygnują z moich usług, tzn nie będą chcieli mi dawać reklam na wyłączność? Pozdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć. PopAds nie robi z tym problemów. Adcash nie znam ale możesz do nich napisać czy można mieć reklamy z innych firm.

   Usuń
 29. Witam!
  Czy np. od tej sumy 15 zł którą wypłaci mi PopAds będę musiał zapłacić podatek ? Jestem kompletnie zielony w tym temacie. Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam. Tomek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarobki należy rozliczać w Urzędzie Skarbowym. Najlepiej zapytaj w US w swoim mieście bo mogą być różne interpretacje sposobu rozliczenia.

   Usuń
 30. czy musze miec tam wllasna strone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamy z PopAds wyświetlamy na stronie www lub blogu. Zgłaszasz swoją stronę podając link i po akceptacji dodajesz kod wyświetlający reklamę. Po tym czasie zaczynasz zarabiać.

   Usuń
 31. PopAds, ile można takich kodów wrzucać na jedną stronę? Jest jakiś limit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden kod na jedną stronę.
   1. Kod możesz umieścić na głównej stronie by reklama wyświetlała się na każdej podstronie.
   2. Wyjątkiem jest umieszczenie kilku kodów. Możesz umieścić kod w wybranym artykule lub artykułach w których ma się wyświetlać reklama. Wtedy nie możesz zrobić tego co napisałem w punkcie 1 (kod nie może się dublować).

   Najprościej zastosować metodę z punktu 1.

   Usuń
 32. a gdzie umieścić kod w wordpress?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy z takich zarobków trzeba rozliczyć sie z urzędem skarbowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. 6 komentarzy wyżej o tym już napisałem :)

   Usuń
 34. Czy wiesz czy można w jakiś sposób (już po zaakceptowaniu strony) wyłączyć opcję, w której reklamy otwierają się w nowych oknach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej nie. Najlepiej zostawić tylko opcję "Popunder" wtedy reklama otwiera się "pod stroną" i nie zasłania jej.

   Usuń
 35. Doskonały blog to jest kwestia wielu ważnych czynników. A tutaj widzę profesjonalne podejście do spraw.

  OdpowiedzUsuń
 36. Muszę dodać, AlertPay (Payza) w zasadzie nie jest już wspierany, te wypłaty nie są robione automatycznie i jeśli chcemy mieć pewność, że płatność wyjdzie w ciągu 24h, lepiej użyć Payoneer lub PayPala.

  OdpowiedzUsuń
 37. Witam;) Otrzymałam akceptację i kod reklamy, ale jak zamieszczam go w gadżecie java scrypt nic mi się nie wyświetla?! Czy może coś robię źle? Proszę o pomoc...

  OdpowiedzUsuń
 38. Witam ponownie. Próbowała kilkanaście razy wkleić kod, ale bez efektu... I otrzymałam taki komunikat:

  Domyślnie Reklama

  Widzisz tę stronę , ponieważ jesteś wydawcą na PopAds.net . W celu ochrony naszych reklamodawców , nie wyświetla reklam do rzeczywistych właścicieli witryn . Twój regularny ruch będzie uzyskać rzeczywiste i płatnych reklam .

  Nie pokazuj tego komunikatu dla najbliższych 2 tygodni.
  Nic z tego nie rozumiem? Czyli, co? Wkleić otrzymany kod, bez względu na to czy widzę reklamę czy nie? Tylko, że ja jej nie widzę?! Wykasowałam kod i nie wiem, czy wkleić go ponownie, czy czekać 2 tygodnie? Poza tym, nie wiem, w jaki sposób zgłosić problem? Komu i gdzie? Pozdrawiam cieplutko i proszę o szybką pomoc...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam.
   Jeśli widzisz zamiast reklamy komunikat "Widzisz tę stronę , ponieważ jesteś wydawcą na PopAds.net ..." to wszystko działa jak należy.
   Oznacza to tyle, że PopAds nie wyświetla reklamy dla twojego IP żebyś nie nabijała sobie sama wyświetleń reklamy bo to by było oszustwo. Dla innych osób twoja reklama się wyświetla.

   Jeśli chcesz sprawdzić jak wyświetla się reklama musisz wejść na swoją stronę z innego komputera i adresu IP.

   Usuń
  2. Dziękuję za cenne wskazówki;) Tyle, że nie wiem, gdzie ją wstawić, bo nie znam wielkości?

   Usuń
  3. To nie ma większego znaczenia w którym miejscu wstawisz reklamę. Reklama wyświetla się na pełny ekran pod przeglądarką w nowym oknie. Reklama jest takiej wielkości jak okno z napisem "Widzisz tę stronę , ponieważ jesteś wydawcą na PopAds.net ...".

   Usuń
 39. Witam ponownie;)Dostałam taką informację: Adcode jest zainstalowany, ale nie jest on umieszczony pomiędzy (....) Mimo to nadal działa, spowodowałoby to mniejszy wpływ wydajności na swojej stronie internetowej , jeśli został zainstalowany w sekcji(...)
  Nic z tego nie rozumiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PopAds zaleca umieszczanie kodu w szablonie i stąd ten komunikat. Ja umieszczam reklamę w gadżecie "HTML/JavaScript" na bloggerze i też działa (tak jest prościej i bezpieczniej). Możesz wklejać kod reklamy w szablonie bloga ale przy słabej znajomości HTMLa można namieszać :)

   Usuń
  2. Ja również zamieszczałam w gadżecie HTML/JavaScript", ale im chodzi o jakieś ,,head" i ,,head"...

   Usuń
  3. W taki sam sposób zamieszczam reklamy Ceneo i nie mam problemu. Natomiast po wklejeniu w szablonie ich kodu, widzę tylko szary paseczek... Z innego komputera reklama też nie jest widoczna.

   Usuń
  4. HEAD to znacznik języka HTML. Wpis zaczyna się zaśmiecać komentarzami. W razie pytań pisz na e-mail podany w zakładce kontakt. Chętnie pomogę.

   Usuń
 40. Super artykuł! Pełen ciekawych i przydatnych informacji.

  OdpowiedzUsuń
 41. Dziękuje za wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Witam, odznaczyłem pole "Adult Content" a i tak wyświetlają się reklamy dla dorosłych. Gdzie jest błąd?

  OdpowiedzUsuń