sobota, 3 września 2016

NetSales: zarabianie na blogu, stronie www (aktualizacja 2016-09-03)

Zarabianie na blogu lub stronie w systemie NetSales
Pierwszym sposobem zarabiania na własnym blogu lub stronie jest Netsales. System w języku polskim. Zarabiamy umieszczając reklamy na swojej stronie. Netsales posiada dużo programów reklamowych płatnych za kliknięcia CPC, wyświetlenia CPM, akcje (konwersje). Stawki za reklamy sięgają do kilkuset złotych za wykonają akcję.

Wiele osób szuka systemu, który płaci za wyświetlanie reklam. W Netsales jest to reklama o nazwie  Netsales CPM - stawka max to 6zł za 1000 wyświetleń (przeciętny portal uzyskuje stawkę 1zł - 3zł za 1000 wyświetleń). W Netsales co jakiś czas pojawiają się również inne reklamy CPM jak avans który płacił 1,50zł za 1000 wyświetleń.

Zgromadzone środki można wypłacić po przekroczeniu 100 zł. W Netsales jestem kilka lat,  jest wypłacalny i nigdy nie miałem żadnych problemów. Po wysłaniu rachunku czekamy maksymalnie 21 dni na przelew.

http://tr.netsales.pl/aff_c?offer_id=232&aff_id=7992

Udział w Netsales jest całkowicie darmowy a swoje konto możemy usunąć w każdej chwili. Jeśli chcesz zarabiać w Netsales kliknij poniższy link.

Dołącz do Netsales

Co do zarobków zależy to od strony czy bloga. poniżej przedstawiam przykładowe zarobki dzienne.



Stawki cenowe w programach w których zarabiamy gdy ktoś kliknie w naszą reklamę są na dobrym poziomie 20 - 35 groszy. Od czasu do czasu pojawiają się programy ze stawką 50 groszy za kliknięcie.

Aktualizacja 2016-09-03
Program NetSales cały czas działa i ma się świetnie. Zmienił się trochę regulamin i należy pamiętać, że zarobione środki starsze niż rok przepadają. W tym wypadku najlepiej wypłacać minimum 2 razy w roku i nic nam nie przepadnie. Postanowiłem zaktualizować wpis i pokazać Wam że na blogu można zarobić drugą pensję :) Poniżej zrzut ekranu za Panelu płatności.




2 komentarze:

  1. Też u nich zarabiam. Już dwukrotnie dostali nagrodę Silver Efekton (2011 i 2012 roku), przyznawana za efektywność kampanii.
    Kilka stówek w miesiącu zawsze wpadnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jestem w tym programie już jakiś czas. Na początku na swojej stronie zarabiałem ok 200 zł miesięcznie ale jak dopasowałem reklamy netsales do treści strony to wyciągam nawet 1 600 zł na miesiąc.

    OdpowiedzUsuń