poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Paidverts jak zarabiać na klikaniu

Paidverts jak zarabiać na klikaniu instrukcja
Przedstawiam kolejny sposób zarabiania w Internecie. Aby zarobić parę dolarów wystarczy poświęcić 30 - 60 minut dziennie. To ile zarobimy zależy w dużej mierze od tego jaką strategię przyjmiemy. W programie Paidverts klikamy w reklamy za które otrzymujemy dolary oraz w reklamy za które otrzymujemy punkty BAP. Klikając w reklamy za punkty do naszego konta przypisywana jest określona ilość punktów. Zbieranie punktów jest istotne ponieważ im więcej punktów BAP mamy zgromadzonych tym większej wartości reklamy będą nam sie wyświetlać i więcej zarobimy.

Teraz trochę o punktach. Jeśli mamy 2 000 punktów BAP dostaniemy reklamy do "wyklikania" o łącznej wartości jednego dolara. Analogicznie 10 000 punktów BAP to reklamy do "wyklikania" o wartości 5$.
paidverts zarobki
Zarobki w Paidverts

W programie są grupy do których jesteśmy przypisywani w zależności od tego ile punktów BAP zgromadziliśmy. Wyższa grupa tym większą wartość mają reklamy do "wyklikania".
Żeby zaczęły nam się pojawiać reklamy na których zarabiamy musimy dostać się do pierwszej grupy. W pierwszej grupie znajdziemy się jeśli uzbieramy minimum 1 600 BAP.

Poniższa tabela przedstawia ile punktów potrzebne jest by znaleźć się w danej grupie

Dla osób które słabo znają angielski mam dobrą wiadomość. Od 2015 roku strona Paidverts dostępna jest także w języku polskim. Język możemy zmienić klikając w prawym górnym rogu strony (patrz poniżej).

Poniżej omówię dwie przykładowe strategie które mogą pomóc osobom początkującym.
1. Pierwsza strategia - bez wkładu finansowego z zewnątrz. Polega na zbieraniu punktów BAP oraz inwestowaniu każdego zarobionego dolara. Inwestujesz każdego dolara aż znajdziesz się w pożądanej grupie. Jeśli już jesteś w odpowiedniej grupie wypłacasz 30% zarobków a resztę reinwestujesz by utrzymać się w danej grupie.
2. Druga strategia - z wkładem finansowym z zewnątrz. Polega na zbieraniu punktów BAP oraz inwestowaniu dolarów z zewnątrz. Każdy zainwestowany 1$ = 3 100 BAP za co dostajemy reklamy do "wyklikania" o wartości 1.55$. Reasumując zainwestowany 1$ daje 1,55$ czyli "na czysto" zyskujemy 0,55$. Łatwo policzyć, że inwestując 10$ zarabiamy 5,5$ a 100$ daje nam 55$.


Jak zmienić Captcha (obrazki z tekstem do przepisania) na łatwiejsze.
Po kliknięciu w reklamę musimy przepisać kod zabezpieczający a dokładniej tekst z obrazka. Często tekst jest bardzo trudny do odczytu. Można sobie ułatwić przepisywanie tekstu zmieniając ustawienia dostawcy Captcha z Solvemedia na Google. Należy wejść w "Moje konto (My Account)" -> "Dane konta (Account Data)" tu w sekcji "Dane osobowe (Personal Information)" przy opcji "Preferowana Captcha (Preferred Captcha)" klikamy na "Zmień na Google (Switch to Google)".

Poniższa ilustracja przedstawia różnicę między Captcha Solvemedia i  Google.


Jak wypłacać zarobione środki z Paidverts.
Na górze przy stanie naszego konta klikamy "Kasa (Cashier)" w sekcji "Przelew salda zarobków (Transfer Your Earnings Balance)" wypełniamy pole "Kwota (Amount)" wpisujemy ilość w dolarach jaką chcemy przelać i pole "Data urodzenia (Date of Birth)" podaną przy rejestracji konta. Jeśli wszystkie pola są już prawidłowo wypełnione klikamy na "Przelej (Submit)".


Jak wypłacać zarobione środki z Paidverts

Następnie w oknie "Twoje dostępne saldo (Your Available Balances)" przy pozycji PayPal pojawiła się wpisana wcześniej kwota. Klikamy na "Wypłać (Cashout)" przy pozycji PayPal.

Zostajemy przeniesieni do następnego kroku gdzie w sekcji "Forma wypłaty (Cashout Form)" ponownie wypełniamy pole "Data urodzin (Date of Birth)" i klikamy na "Zapłać (Cashout)". Gotowe.Dowód wypłaty z Paidverts
Dowód wypłaty z Paidverts. Paidverts jest wypłacalne
Wypłata pojawiła się po niecałych 3 godzinach od zlecenia.

Rejestracja w Paidverts jest możliwa pod adresem: paidverts.com
Jeśli spodobał Ci się taki sposób zarabiania możesz sprawdzić podobny system o nazwie
Trafficmonsoon.

Na stronie przedstawione są ogólne informacje o Paidverts. Rejestrując się przez powyższy link otrzymasz instrukcję na e-mail podany przy rejestracji.

Aktualizacja 22.04.2016 r.
Program Paidverts ponownie rusza z naliczeniami (reklamami o dużych wartościach) od poniedziałku 25 kwietnia 2016 roku.

Aktualizacja 24.07.2016 r.
Program Paidverts ponownie rusza z nowym logo i naliczeniami. Czy tym razem płatne reklamy nie skończą się po paru dniach? Zobaczymy.

Aktualizacja 24.10.2016 r.
Program Paidverts ma tak małe naliczenie, że przestał być opłacalny przynajmniej na chwilę obecną.


Uwaga! Artykuł jest cały czas aktualizowany i uzupełniany o nowe informacje.

21 komentarzy:

 1. Dzięki za informację. Nie wiedziałam że coś takiego jest.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli mogę sprostować troszkę to co napisałaś to 1$ zainwestowany to 1,47$, bo 5% z każdej zarobionej reklamy idzie do sponsora:) PS: nie polecam grać w gry:) miała 48 000 BAP wyciągnęłam na 100 000 hehe podkusiło mnie coś i zeszłam do pięknego okrągłego zera :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie ten program sprawdza się rewelacyjnie. Polecam mój sposób, który polega na tym, że:
  Wpłacam 105$ i dostaję z tego 155$. Na początku wykupiłem też filtr reklam za 10$ dzięki czemu dziennie poświęcam na ten program kilkanaście minut i mam reklamy tylko o dużej wartości.

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę to przetestować.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy program. Zrozumiałem zasady i już zarabiam. Wg mnie to działa jak pobieranie procentu z lokaty z tą różnicą, że ta "lokata" jest na 50% a nie jak w banku na 2%. Podobno od 10 czerwca 2015 zostaną odblokowane limity i dzienne zarobki wzrosną kilkukrotnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mamy przerwę w działaniu PV. Przenoszą stronę na lepszy serwer. Pewnie tyle ludzi się zarejestrowało, że serwer był za wolny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Paidverts już działa :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Potwierdzam news. Dzisiaj wyklikałam reklamy w PV.

  OdpowiedzUsuń
 9. Od jakiegos czasu na forum pv w mtv tabela wystawiana przez administratora pokazuje tylko 500dolarow przeznaczonych dla ogladajacych. Ktos wie dlaczego tak malo? Jestem nowy i moze nie doczytalem jeszcze wszystkich news`ów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PV rusza od nowa więc wysokość reklam powinna systematycznie rosnąć ale to zależy od tego czy ludzie będą kupować reklamy. Poczekamy zobaczymy.

   Usuń
 10. Miałem 5000BAP i zamieniłem to na jakieś punkty PS które znikły i tego nie widzę co to jest? Czy mogę uzyskać informacje w tym temacie?

  OdpowiedzUsuń
 11. Opłaca się jeszcze inwestować w PV ? Proszę o jakiekolwiek informacje. System pada czy ma kryzys?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba raczej nie opłaca się uczestniczyć w tym programie.

   Usuń
  2. jest nadzieja ze cos sie zmieni ? czy lepiej odpuscic str ?

   Usuń
 12. Dziś PV wpadło mi w ręce ale na różnych stronach różne informację widzę i łatwo się pogubić. Na dzień dzisiejszy warto wkład własny w to inwestować? Za 1$ dają dalej 3.100 BAP?

  OdpowiedzUsuń
 13. Czy warto jeszcze poświęcać czas i inwestować w to?

  OdpowiedzUsuń