niedziela, 6 września 2015

Zarabiaj z AdFly (skracaj linki, wyświetlaj reklam na blogu)

Paidverts jak zarabiać na klikaniu instrukcja
Jeśli udostępniasz linki na Facebook-u, Twitterze lub innym portalu społecznościowym możesz na tym zarobić. Jeśli prowadzisz bloga lub stronę internetową możesz na tym zarobić. Jeśli piszesz na forach dyskusyjnych możesz na tym zarobić. Każdy udostępniony przez Ciebie link, który został skrócony na stronie AdFly może generować przychód.

To nie wszystko. Z AdFly możesz zarobić wyświetlając baner reklamowy na blogu czy stronie www. Jest to model reklamy nazywany CPM czyli reklama na której zarabiamy na jej wyświetlaniu. Im więcej wyświetleń bloga na którym jest reklama tym większe zarobki.

Teraz napiszę trochę o menu które znajduje się na górze strony.
Zakładka HOME pokazuje szczegółowe informacje dotyczące statystyk linków. Można tu także edytować link a w dolnej części są widoczne najnowsze informacje na temat serwisu.
Zakładka REFERRALS (Poleceni) tu znajduje się nasz osobisty link polecający i statystyki zapisanych z naszego polecenia partnerów. Jest tu też szeroka gamma bannerów reklamowych wraz z gotowym kodem HTML
Zakładka Tools zawiera zaawansowane opcje takie jak:
- Mass Shrinker - narzędzie do skrócenia kilku linków jednocześnie
- Easy Link - nasz uniwersalny link, wystarczy do podanego adresu dokleić link który chcemy skrócić i gotowe
- Bookmarklet - narzędzie, które po przeciągnięciu do paska ulubionych w przeglądarce pozwala na szybkie skrócenie aktualnie odwiedzanej strony
- Full Page Script - narzędzie dla blogerów generujące kod który blokuje linki wewnętrzne oraz wychodzące
- Website Entry Script - narzędzie blokujące wejście na adres główny naszej strony
- Export Links and Stats - generuje szczegółowy raport w danym przedziale czasowym na temat klikalności w linki
- Domains - daje możliwość zmiany domeny na "custom.adf.ly"
Zakładka Withdraw - tu realizujemy wypłaty, można sprawdzić aktualny stan zarobionych pieniędzy, czas do realizacji wypłaty, szczegóły na temat procesora płatności oraz sprawdziće historię wypłat.
Zakładka Support - to dział pomocy i informacji dotyczących serwisu. 


WYPŁATA
Gdy uzbieramy minimum 5$ możemy przystąpić do wypłaty. Przechodzimy do zakładki "Withdraw" z górnego menu. Zostajemy przeniesieni do podstrony "Withdraw your earnings" gdzie w polu "Payment Processor (Procesor płatniczy)" powinien być wpisany np. PayPal, w polu "Payment Email (Emali płatniczy)" adres e-mail którym logujemy się do naszego konta PayPal, w polu "Next Payment (Następna wypłata)" wyświetli się data wypłaty pieniędzy na nasze konto.
Jeśli pole "Payment Email" oraz "Payment Processor" jest puste musimy w ustawieniach konta wpisać nasz procesor płatniczy i e-mail.

Po prawidłowym ustawieniu procesora płatniczego zarobione środki zostaną automatycznie przelane pierwszego dnia następnego miesiąca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz