czwartek, 31 marca 2016

Poradnik TrafficMonsoon zarabiaj przez internet. Aktualizacja: Dodano dowód wypłaty 04 maj 2016 roku.

Paidverts jak zarabiać na klikaniu instrukcja
Moje testy TrafficMonsoon zostały zakończone z pozytywnym efektem. TrafficMonsoon pozwala zarabiać w bardzo prosty sposób a wypłata na PayPal wpłynęła błyskawicznie. Od zlecenia wypłaty do zaksięgowania dolarów na PayPal minęła niecała minuta. Poniżej przedstawie jak zarabiać na darmowym koncie bez wpłat i z wpłatami. Zamieszczę również dowód wypłaty.

TrafficMonsoon zajmuje się usługami reklamowymi i dzieli się swoimi zarobkami z użytkownikami. Żeby zarabiać należy co 24 godziny obejrzeć 50 (pięcio sekundowych) reklam które uruchamiamy przyciskiem "Start Surfing".
Na stronie TrafficMonsoon możemy zarabiać na kilka sposobów.
1. Bez wkładu własnego. To strategia dla osób które nie chcą wpłacać. Wystarczy wyklikać raz na 24 godziny 50 reklam aktywacyjnych plus około 10 reklam po 0,01$. Z tego wynika dzienny zarobek w wysokości 0,10$. Logując się co jakiś czas można wyklikać dodatkowe reklamy zarabiając w sumie kilkanaście centów. Bez wkładu własnego możesz zarobić 10$ lub więcej. Jak to zrobić dowiesz się po zarejestrowaniu w programie pisząc do mnie.
2. Z wkładem własnym. To strategia dla osób które chcą wnieść wkład własny i w szybszym tempie zarabiać. Kupujemy tzw. AdPack czyli paczki reklamowe. Jeden AdPack kosztuje $50 i generuje nasz zarobek do czasu osiągnięcia $55. Jak widać na czysto mamy 10%. Paczki AdPack możemy dokupować w dowolnej chwili i dowolną ilość. Dzienny zarobek sięga 2% wpłaty.
Dla przykładu Roman zakupił 20 AdPacków, czyli 20x$50=$1000 – zarabia $20 dziennie, natomiast Andrzej zakupił 5 AdPacków, czyli 5x$50=$250 – zarabia $5 dziennie.
Tak więc każdy wykupiony AdPack to dodatkowy 1$ dziennego zarobku.

Rejestracja w TrafficMonsoon
Rejestracja i udział w programie jest darmowy. Rejestrując się w TrafficMonsoon powinniśmy już mieć konto na jakimś procesorze płatniczym np. Payza. Jeśli nie mamy konta na procesorze płatniczym musimy je utworzyć przed rejestracją. Przy rejestracji podajemy np. Payza Email lub Solid Trust Pay Username. Jeśli przy rejestracji podamy tylko jeden procesor np. Payza to później nie można dopisać innych procesorów np. Solid Trust Pay. Takie są ustawienia bezpieczeństwa. Jedyna możliwość późniejszego dodania to wpłata z Solid Trust Pay do TrafficMonsoon wtedy automatycznie konto Solid Trust Pay z którego nastąpiła wpłata zostanie dodane. Tak więc jeśli mamy kilka wymienionych wyżej procesorów i chcemy na wszystkie wypłacać to podajmy je już na etapie rejestracji. Pamiętajmy by zapisać dane wpisywane przy rejestracji a zwłaszcza login, hasło i Transaction Pin (potrzebny przy wypłatach). 
Uwaga! Przy rejestracji ma naszą skrzynkę e-mail przychodzi link aktywacyjny w który należy kliknąć by aktywować konto. Niestety są problemy ze skrzynkami pocztowymi w domenach wp.pl oraz o2.pl (nie zawsze przychodzi link aktywacyjny). Jeśli rejestrujesz się i masz pocztę na wp.pl lub o2.pl najlepiej załóż oddzielną darmową skrzynkę e-mail w gmail.com.

Kliknij i zarejestruj się w TrafficMonsoon


Jak zarabiać w TrafficMonsoon bez wpłat Po zalogowaniu do konta możemy zobaczyć płatne reklamy do wyklikania. Jeśli nie widzimy musimy kliknąć niebieski przycisk "Start Surfing" i obejrzeć 50 reklam aktywacyjnych. Jeśli są widoczne płatne reklamy możemy je zobaczyć klikając w zielony przycisk "Claim".Gdy wyświetla się reklama najistotniejszy jest pasek na górze strony obok logo TrafficMonsoon. Najpierw pojawia się czas wyświetlania reklamy w sekundach. Po upływie czasu pojawia się obrazek a numerem. Numer wpisujemy w małe pole obok obrazka i potwierdzamy.Jak wypłacać z TrafficMonsoon
Po zalogowaniu możemy wypłacać zarobione środki jeśli mamy minimum 2$. Klikamy na zielony przycisk "Withdraw" który znajduje się obok kwoty jaką uzbieraliśmy. 


Wybieramy procesor płatniczy. W polu "Enter the Sum" domyślnie mamy wpisaną całą kwotę do wypłaty. Możemy ją edytować jeśli chcemy wypłacić mniej. Wpisujemy "Transaction Pin" czyli PIN zabezpieczający podany przy transakcji. Klikamy na przycisk "Process" by zatwierdzić.Pojawia się zakładka "Withdrawal requests" gdzie możemy śledzić status naszych wypłat. Początkowo w polu "Status" mamy wartość "Pending" czyli w przygotowaniu.Już po około minucie (w moim przypadku tyle to trwało) możemy odświeżyć stronę i w polu "Status" zmieniamy wartość na "Completed" czyli w zakończono. Jeśli na tej liście znajduje się kwota zleconej wypłaty oznacza to, że pieniądze są już na naszym procesorze płatniczym
Możemy zalogować się do procesora płatniczego by zobaczyć dowód wypłaty z TrafficMonsoon. Poniżej przedstawiam dowód wypłaty z TrafficMonsoon na PayPal z stycznia 2016 roku.

Przedstawiam kilka powodów blokady konta w TrafficMonsoon ( Komunikat "Traffic Monsoon blocked account"). Polecam każdemu zapoznać się z tym by unikać błędów powodujących blokadę.  
Multikonto "Double Account" - jeśli ktoś posiada więcej niż jedno konto, wiele kont założonych z tego samego IP. Należy skontaktować się z pomocą (Support TrafficMonsoon) i wyjaśnić sytuację.
Blokada na IP "Blocked Account"- 24-godzinna blokada konta stosowana, gdy dokonano próby logowania z IP, na którym w ciągu 24 godzin inny użytkownik TM, był zalogowany. Należy zalogować się z innej sieci, z innym IP. Od 2016.03.10 blokada jest zdjęta.
Oszukane kliknięcia "Click Cheater" -
blokada konta w przypadku używania programów do automatycznego klikania reklam (konto z dużym prawdopodobieństwem nie zostanie odwieszone) lub przypadkowe otwarcia kilku okien reklamowych. Należy skontaktować się z pomocą (Support TrafficMonsoon) i wyjaśnić sytuację.

Aktualizacja 15 stycznia 2016 r.
Od dnia 12.01.2016 Nie można wypłacać na PayPal. Można za to wypłacać na Payza. Wkrótce ma pojawić się TM Bank za pomocą którego również będzie można wypłacać.

Aktualizacja 23 stycznia 2016 r.
Według nieoficjalnych informacji 6 lutego zostanie otwarty TM bank.
 
Aktualizacja 25 luty 2016 r.
Zrobiłem dziś testową wypłatę na Payza. Pieniądze dotarły po kilku sekundach.

Aktualizacja 04 maja 2016 r.
Program nabiera rozpędu. Kolejna wypłata 950$ ląduje na koncie.


Aktualizacja 25 lipiec 2016 r.
TM ma problemy prawne i obecnie czekamy na rozstrzygnięcie całej sprawy. Bieżące informacje można śledzić tutaj: LINK

UWAGA! Artykuł jest w trakcie aktualizacji i będzie rozszerzany o nowe treści. Zachęcam do śledzenia zmian. Dla każdego kto zarejestruje się z  tej strony zapewniam pomoc w zarabianiu na TrafficMonsoon.

Zobacz co aktualnie dzieje się
w programie TrafficMonsoon LINK

27 komentarzy:

 1. Krzysztof Kraft9 maja 2015 08:20

  Dzięki za poradnik TM. Faktycznie wykupiłem kilka paczek i każda daje mi po 1$ dziennie. Lepsza inwestycja niż lokata bankowa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzisiaj na darmowym koncie udało mi się wyklikać więcej niż 0,10$ więc to chyba zależy od dnia albo refleksu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też się pochwalę moją wypłatą 30$. Oto dowód wypłaty z Trafficmonsoon link

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za pomoc. W jeden dzień potroiłem zarobki. Po tygodniu pewnie będzie konkretna kwota.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za opis programu TM. Jestem już po 2 wypłacie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Dostałam instrukcję jak zwiększyć dzienny przychód i to działa. Doszłam już do 5$ dziennie.

  OdpowiedzUsuń
 7. A jak dla mnie to wyglada jak bys reklamował tylko ta ich strone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Alexa jak poczytasz artykuły na tym blogu to zobaczysz że to są rezultaty moich testów gdzie polecam wypłacalny program lub odradzam niewypłacalny lub nieopłacalny. Zobacz np opis digadz czy ermail. Jest negatywny.

   Usuń
 8. Bardzo dobrze opisany program. Polecam również :-) .żałuję ,że bałam się inwestowac rok temu w ten program .

  OdpowiedzUsuń
 9. Karolina Marzec11 stycznia 2016 11:07

  Dzięki za instrukcję. Faktycznie zarobki rosną lawinowo po jej zastosowaniu. Loguje się raz dziennie do TM.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie można w tej chwili wypłacic przez PayPal

  OdpowiedzUsuń
 11. Payza do wypłat i czekamy na TM Bank :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak dodać payza bo mam dodanego paypala i nie wiem jak zmienić aby na payza wypłacać

  OdpowiedzUsuń
 13. jak dodać konto payza skoro mam tylko paypala w opcji

  OdpowiedzUsuń
 14. Okienko z możliwością dodawania Payza jest przydzielane przez administratorów TM dla użytkowników i każdy czeka na swoją kolej gdyż użytkowników jest dużo i proces ten może trochę potrwać.
  Aby dodać Payza szybciej należy dokonać wpłaty z konta Payza do TM. Minimum to 1$ za Cashlink lub paczkę za 50$.
  Trzecia opcja to czekać na TM Bank na który też będzie można wypłacać.
  Można też wypłacać na SOLIDTRUSTPAY podobnie jak na Payza.

  OdpowiedzUsuń
 15. Hej , daje start surfing, ale raz po 3 raz po 9 obejrzanych reklamach , wylogowuje mnie, a po za logowaniu mam licznik na zero ? Mozesz pomoc ?

  OdpowiedzUsuń
 16. Tak czasami bywa. Jeśli wylogowało cie po 9 zatwierdzonych reklamach to zaloguj się kliknij jeszcze jedną reklamę, przejdź do panelu i sprawdź czy czas do następnego klikania wydłużył się o ponad 23 godziny. Analogicznie jak masz wyklikane 5 reklam i wylogowało to zaloguj się wylkikaj jeszcze 5 , przejdź do panelu i sprawdź czy czas do następnego klikania wydłużył się .... itd

  OdpowiedzUsuń
 17. Witam, dodając konto payza do trafficmonsoon pomyliłem się w prawidłowym wpisaniu mojego e-maila.Mam pytanie czy jest możliwość edycji tego e-maila samemu, czy potrzebne jest pisanie do supportu że nastąpił błąd podczas wpisywania e-maila podczas dodawania payza do traffica i tylko oni to mogą zmienić!? z góry dzięki za info

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz do supportu w sprawie zmiany konta Payza.

   Usuń
 18. witam.
  moglby mi ktos powiedziec jak moge zmienic ustawienia wyplaty?
  na traficmonsoon mam konto paypal do wyplaty ale chcialabym zmienic na payza lecz nie ma tam nic nigdzie napisane bym mogla to zmienic.

  OdpowiedzUsuń
 19. hey
  na traficmonsoon metode platnosc mam paypal i chcialabym zmienic na payza ale szukalam i szukalam jak to zmienic i nic.. moglby mi ktos powiedziec czy sie wgl da zmienic i jezeli tak to jak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Daria
   Jeśli nie masz w ustawieniach możliwości dodania konta Payza to masz dwie możliwości. Czekać aż programiści TM dodadzą taką możliwość. Druga możliwość szybsza to wpłata z Payza do TM min 1$.

   Usuń
 20. TM jest spoko. Można łatwo zarobić tak jak na lokacie w banku, przy czym na lokacie nie mamy możliwości re-inwestycji, a tutaj zysk mamy naliczany codziennie i od razu mamy możliwość jego ponownego zainwestowania.

  OdpowiedzUsuń
 21. Witaj... mam takie pytanie jeżeli kliknę 10 reklam po 20 sekund co 24 h to jest to normalne... że 10 adpaków w tym czasie na dobę zarobi ok. 10 dolarów przynajmniej tak powinno być... ale co będzie jeżeli się spóźnię np. o 5 godzin i nie kliknę tych 10 reklam... czy tylko przez te 5 godzin kasa nie będzie rosła, czy jakoś inaczej jest to liczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jeśli "licznik" jest na czerwono bo w porę nie wyklikałeś to naliczanie się zatrzymuje do czasu aż wyklikasz 10 reklam. Czyli w powyższym przypadku paczka "zamknie się" 5 godziny później.

   Usuń
 22. Odnośnie pytań technicznych proszę pisać na e-mail z zakładki Kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 23. Polecam! Kolejna wypłata z trafika zrealizowana.

  OdpowiedzUsuń