poniedziałek, 2 czerwca 2014

Jak znaleźć najbliższy nadajnik naziemnej telewizji DVB-T

Jak znaleźć najbliższy nadajnik naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T
Jeśli chcemy oglądać telewizję naziemną w dobrej jakości i bez zakłóceń antenę powinniśmy skierować na najbliższy nadajnik telewizji cyfrowej DVB-T. Wiele tunerów DVB-T funkcję pomagającą w ustawieniu anteny przez wyświetlanie na bieżąco siły i jakości sygnału. Wcześniej jednak należy zorientować się na której ścianie umieścić antenę. 

Aby znaleźć lokalizację najbliższego nadajnika naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T wejdź na stronę http://www.sat-charts.eu/lokalizator.php i zlokalizuj nadajniki w swojej okolicy. Na stronie znajduje się mapa na której wskazujemy swoją lokalizację Następnie klikamy na przycisk "Pokaż co mogę odebrać! (znajdź nadajnik)", który znajduje się pod mapą. Pojawi nam się lista nadajników wraz z odległością w kilometrach.

Jeśli mieszkamy przy granicy to na stronie możemy też sprawdzić odległość nadajnika DVB-T w kraju sąsiadującym z Polską. W sekcji Telewizja naszych sąsiadów - zagraniczne nadajniki DVB-T mamy do wyboru: DVB-T na Białorusi, DVB-T w Czechach, DVB-T na Litwie, DVB-T w Niemczech oraz DVB-T na Słowacji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz