wtorek, 1 lipca 2014

Zarabiaj na Facebooku za klikanie (Program zakończył działalność)

Zarabiaj na Facebooku za klikanie Lubie to
Pojawił się serwis dzięki któremu można zarabiać na klikaniu "Lubie to" na Facebooku. To jednak nie wszystko. Zarabiać możemy na wiele sposobów np na YouTube oglądając film lub subskrybując kanał. W Google+, Instagram, Twitter czy Ask.fm też zarabiamy. Za te akcje dostajemy punkty które, później wymieniamy na pieniądze, doładowania telefonu lub promocję naszej strony czy bloga. Raz dziennie codziennie możemy otrzymać punkty za logowanie. Poniżej opiszę jak w prosty sposób dorobić.

Zaczynamy od założenia konta na stronie autosurfon. Podczas rejestracji ważne jest by podać prawdziwe konto e-mail i telefon komórkowy na który przychodzi kod potwierdzający. Rejestracja jest bezpłatna.

Do zarabiani potrzebne będzie nam też konto na Facebooku które ma co najmniej 20 znajomych. Jeśli chcemy zarabiać więcej możemy założyć sobie konta na portalach Google+, Instagram, Twitter i Ask.fm.

By zacząć zarabiać logujemy się na stronie autosurfon. Z menu po lewej stronie mamy opcję Wykonawca. Rozwinie się menu z działami w których możemy zarabiać.

Zarabianie na Facebooku rozpoczynamy Wykonawca -> Facebook. Z menu możemy wybierać i klikać polubienie strony, polubienie posta, komentarz posta, udostępnienie posta. Klikając Lubie to uważajmy by nie przekroczyć 50 polubień dziennie bo może to spowodować kilkudniowe zablokowanie funkcji lajkowania przez administrację FB.

Zarabianie na YouTube rozpoczynamy Wykonawca -> YouTube. Tu zarabiamy za obejrzenie filmu, polubienie go i subskrypcje.

Zarabianie na Auto surf rozpoczynamy Wykonawca -> Auto surf. Po wybraniu tej opcji otworzy się karta w której wyświetlane są strony. Za każdą stronę wyświetlaną 15 sekund dostajemy punkt.

Codziennie za zalogowanie dostajemy punkty (raz na 24 godziny). Wchodzimy w menu Dodatki -> Nagrody.

Jeśli chcesz spróbować zarejestruj się na stronie autosurfon.

Uwaga. Program zakończył działalność i strona Autosurfon.pl znika z sieci.

2 komentarze:

  1. chce zarabiac (facebok - "lubie to")

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Strona autosurfon nie otwiera się więc chyba program zakończył swoją działalność.

      Usuń