poniedziałek, 10 sierpnia 2015

TrafficMonsoon Aktualności (2016-07-27)

TrafficMonsoon Aktualności
TrafficMonsoon pozwala zarabiać w bardzo prosty sposób. Codziennie rejestrują się kolejne osoby. W programie dzieje się bardzo dużo. Co kilka dni są organizowane dyskusje światowych liderów. Dzięki temu można dowiedzieć się wiele na temat zmian w programie. W tym artykule będę dodawał aktualne wiadomości by każdy był na bieżąco.


Aktualizacja 2016-07-27
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

KOCHANI - DOBRY I ZARAZEM NIEDOBRY NEWS!

Charles wczoraj uzyskał pełen dostęp do środków jakie odblokował PayPal przed czasem... Plan był taki by przelać szybko środki na Payza i do Chase Banku a potem polecieć szybko do Utah i stamtąd uruchomić oczekujące paczki i odblokować balanse naszych kont jako niespodzianka.

Niestety nie podejrzewał jak widać, że może to spowodować kolejną blokadę tym razem anty defraudacyjną ponieważ wykonał przelewy spoza USA.

Środki na procesorach TM zostały zablokowane do wyjaśnienia. Czekamy na oficjalne stanowisko w tej sprawie i zapewne procedurę wyjaśniającą. Nie wykluczone, że będzie się to wiązało z dłuższym oczekiwaniem.

Spór pomiędzy TM i SEC będzie sprawą epokową i bezprecedensową. Zależy od nieho przyszłość całej branży i modelu Rev-share.
Jeśli okaże się, że TM działał w pełni legalnie, pozwoli to jemu jak i wielu innym firmom wkroczyć w kolejny etap a raczej epokę działalności i bardzo rozwinie branżę.
Jeśli jednak będzie odwrotnie, zdelegalizuje to wszystkie co do joty programy, które dzielą zyski i zakończy wizję zarobków on-line na długie lata.

Radzę trzymać kciuki niezależnie od tego jakich faworytów macie bo jeśli Król Rev-Share zostanie skompromitowany (w co wątpię) to zginie błyskawicznie cała rzesza jemu podobnych jak MAP, FAP, itp itd....

To tylko początek fali weryfikacji programów. Pamiętajmy też, że treść pozwu jaki znajdziecie w sieci nie musi bazować na dowodach a może na poszlakach. Zatem pewne jest tylko to co zasądzone zostanie w sądzie.
Wynik niebawem.
Aktualizacja 2016-07-20 i 21
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Poprosiłem o dodatkowe informacje od Allied Wallet odnośnie kart. Jest kilka powodów, które tworzą opóźnienia, jeden z nic to duża ilość zamówionych kart, które muszą być przetwarzane. Poprosiłem także o odpowiedź i pomoc w odniesieniu do tych zamówień. Powiedziano nam że zajmie przynajmniej 2 tygodnie na przetwarzanie zleceń kart, ale to trwa dłużej. Bramka karty kredytowej Allied Wallet doświadczyła także jakiś usterek. Skontaktowaliśmy się z samym właścicielem Allied Wallet, aby spojrzeć na to, co dzieje się i jakie problemy doświadczają nasi użytkownicy. Mam nadzieję, że otrzymam odpowiedź w ciągu najbliższych 24 godzin. Mam zamiar wysłać aktualizację do wszystkich mailem, którzy zamówili karty, gdy otrzymam te informacje.
W przypadku braku odpowiedzi, aktualizacja nadal będzie wysłana z moim własnym pomysłem jak to rozwiązać. Mówi się jedyną rzeczą, którą możemy kontrolować to siebie sami. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wspomóc zlecenia które są w toku lub anulować zlecenia i zwrócić koszty na saldo waszych kont.
Bardziej pozytywne wiadomości: Karty Payza są wysyłane bardzo szybko, a ludzie doświadczają szybkich wypłat na swoje karty. Ernie Ganz kontaktował się z Firoz Patel w Payza aby zorganizować dodatkowe korzyści, takie jak bramy karty kredytowej poprzez Payza które akceptują zarówno Visa i MasterCard.
Po głębszej analizie Bitcoin oraz coinbase, stwierdziłem, że możliwe będzie zaakceptowanie Bitcoin w USD oraz zapewnienie sytuacji zerowej straty z tytułu zmienności kursu bitcoin przyjmując Bitcoin. W niedalekiej przyszłości spodziewam się rozpocząć przyjmowanie Bitcoin jako formę płatności w Traffic Monsoon.
========================2016-07-21========================
Po tym jak dostaliśmy zielone światło, aby umożliwić naszym użytkownikom zamówienie karty kredytowej, Allied Wallet spotkał się pewne komplikacjami, które spowodowały, że nie oni są jeszcze gotowi do przyjęcia tych zleceń.
Zamiast czekać, aż sprawy zostaną rozwiązane, zdecydowałem, że najlepiej będzie zwrócić $6 za zakup kart. $6 jest zwracane do salda konta Traffic Monsoon i będą oznaczone w historii salda jako "Allied Wallet Card Purchase Refund"
Więc jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, czy otrzymaliście zwrot pieniędzy za ten zakup, proszę sprawdzić historię balansu i szukać "Allied Wallet Card Purchase Refund" z dzisiejszą datą.
Bardzo przepraszam za te niedogodności.
Moją radą na teraz jest użycie karty Payza zamiast zamiast czekać aż Allied Wallet rozwiąże tą kwestię.
Pozytywną wiadomość: Karty Payza są wysyłane bardzo szybko, a ludzie doświadczają szybkich wypłat na swoje karty. Ernie Ganz kontaktował się z Firoz Patel w Payza aby zorganizować dodatkowe korzyści, takie jak bramy karty kredytowej poprzez Payza które akceptują zarówno Visa i MasterCard.
Po głębszej analizie Bitcoin oraz coinbase, stwierdziłem, że możliwe będzie zaakceptowanie Bitcoin w USD oraz zapewnienie sytuacji zerowej straty z tytułu zmienności kursu bitcoin przyjmując Bitcoin. W niedalekiej przyszłości spodziewam się rozpocząć przyjmowanie Bitcoin jako formę płatności w Traffic Monsoon.
Aktualizacja 2016-07-10
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

 Informacje od Charlsa - Codziennie przychody ze sprzedaży w Traffic Monsoon
Nie spodziewałem się tak zdumiewającej odpowiedzi! -
Wraz z zapowiedzią 50 reklam dziennie, faktycznie zanotowaliśmy znaczący skok przychodów ze średniej (powyżej $ 1,5 miliona na dzień) aż do $ 2,1 miliona dolarów. Pomyślałem, że będziecie szczęśliwi, kiedy zobaczycie te statystyki!
Jeśli uważasz, że to wymaga więcej pracy lub wprowadzenie do TM teraz jest trudniejsze z powodu wymogu kliknięcia 50 reklam, w tym samym czasie inni odnajdują to jako łatwiejsze rozwiązanie, ponieważ przynosi większą siłę do prowadzenia biznesu, dodaje jeszcze więcej pewności siebie, pomaga nam dostarczyć odwiedzających szybciej a to zamienia się w potencjał, aby udostępniać jeszcze więcej przychodów z naszymi użytkownikami.
Aktualizacja 2016-07-07
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

 Informacje od Charlsa na temat oglądania reklam. Tłumaczenie Adrian Stawowczyk!

Oglądaj reklamy dłużej o 50sekund dziennie.

Co to zmieni dla Ciebie i dla naszej firmy TrafficMonsoon:
- osiągnać lepsze usługi reklamowe, lepsze rezultaty
- lepszy ranking ruchu (alexa ranking)
- pomóc Ci zarobić więcej
- zwiększyć bufor bezpieczeństwa w serwisie, który oferujemy
- umocnić biznes
- zabezpieczyć długoterminowość firmy, bardziej ustabilizować ze względu na podaż i popyt
- dostarczyć więcej wyświetleń do waszych stron internetowych
-pomóc w rozwoju waszych firm, marek by uzyskiwać większą liczbę odbiorców

WSZYSTKO TO ZA MNIEJ NIŻ 1 MINUTE OGLĄDANIA REKLAM!!!
JAK TO OSIAGNIEMY?

OGLADAJ REKLAMY TYLKO 50 SEKUND DŁUZEJ!!!
-czas oglądania reklamy zmniejszony z 20sekund do 5sekund
- oglądanie 50 reklam dziennie do naliczeń, a nie 10 jak wcześniej
- zmniejszenie „darmowych wyświetleń- earn credit za oglądanie reklam do 2/3 dla płatnych użytkowników i 1/3 dla darmowych użytkowników
Pomyśl o Tym
10reklam po 20sekund = 200sekund
50reklam po 5 sekund = 250sekund

Więc w praktyce, czas poświecony na oglądanie reklam by zakwalifikować się do naliczeń ad-packów będzie dodatkowy tylko o 50sekund więcej.

Jak zawsze możesz oglądać reklamy by dostawać „darmowe wyświetlenie strony „free credit”

Celem usług TrafficMonsoon jest zapewnienie reklamodawcom ekspozycję na ich stronach internetowych, a następnie połączyć użytkowników do innych ofert użytkowników. Celem jest również nagrodzić członków którzy aktywnie oglądają reklamy poprzez naliczanie ad-packów.

Wiele osób zauważyło, że ranking w Alexa spada, a ich kredyty reklamowe nie są wykorzystywane tak szybko jak wcześniej.
Rozumiem, ze wiele osób opuściło TM poprzez zaistniała sytuacje z Paypal, który zablokował nam środki na 180dni. Sytuacja ta miała wpływ na liczbę ludzi korzystających z TM. Jesteśmy świadkami stałej liczby ludzi

Z spadkiem Alexa, wiele osób chciało zobaczyć jak nasz ranking w Alexa wzrasta, wzrastają wyświetlenia strony, zwiększa się tłum, dostarczamy lepszy ruch na stron, co z kolei polepszyło by popyt na nasze usługi. Aby to osiągnąć. Postanowiłem zwiększyć liczbę oglądnięć z 10 an 50, ale zmniejszyć czas z 20sekund do 5 sekund.

Dlaczego 50 reklam na dzien.? Ponieważ poprzez aktywność naszych użytkowników, nie tylko będziemy widzieć lepszy ranking Alexa, ale również zwiększymy prędkość dostarczania usług reklamowych.

Również postanowiliśmy zmniejszyć kredyty reklamowe (darmowe wyświetlenia za surfowanie) do 2/3 kredytów dla płatnych użytkowników i 1/3 kredytów dla darmowych użytkowników.
W ten sposób będziemy w lepszej pozycji odnośnie podaży i popytu co pomoże nam szybciej realizować kredyty reklamowe użytkowników.

W ten sposób nasi użytkownicy będą oglądać więcej reklam, wyświetlenia będą dostarczane szybciej, a przede wszystkim chęć korzystania z naszych usług będzie pragnieniem całego przemysłu. Przy okazji przywrócimy nasz Alexa ranking powrotem.

Nie tylko zwiększymy ruch, nie tylko polepszymy nasz ranking Alexa, ale przede wszystkim pozwoli nam zwiększyć wytrzymałość biznesu jako całość.
Pomyśl o tym. 10 reklam po 20 sekund = 200sekund, 50 reklam po 5 sekund= 250sekund.
W praktyce czas został zwiększony tylko o 50sekund niż dotychczas.
Aktualizacja 2016-07-04
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Damian Tarnowski)

Jeżeli byliście zatwierdzeni i teraz macie "account status pending", potrzebujecie tylko załaczyć potwierdzenie adresu, możę to być rachunek za telefon, prad, gaz albo wyciąg z banku lub oświadczenie od posiadanej karty.

Jakikolwiek dokument załaczycie musi on zawierać Twoje imię, nie musi zawierać drugiego imienia, ale musi posiadać poprawne pierwsze imię i poprawne nazwisko wraz z właściwym adresem.
Aktualizacja 2016-06-27
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski, Piotr Agassi Chajkowski)

Można już zamawiać karty TM dystrybuowane przez procesor płatności Allied Wallet. Koszt karty to 6$ płatne z salda Traffic Monsoon (Account balance) lub kartą płatniczą.

Dopiero po pełnej weryfikacji konta można zamówić kartę do wypłat. W ramach formularza zamówienia musimy uzupełnić jedynie kilka pół poza tymi jakie zostały skopiowane po udanej weryfikacji konta. Wchodzimy w zakładkę "My Cards" (obrazek niżej).


Poniżej informacja jak uzupełniamy formularz zamówienia:


Dostawa karty ma trwać około 2-6 tygodni. Wypłata kartą TM będzie obarczona minimalną prowizją około 0,5$ za transakcję.
Aktualizacja 2016-06-02
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Zakupy kartą kredytową / debetową są znów aktywne!
Aktualizacja 2016-05-29
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Dodawana jest usługa łatwiejszego płacenia kartą. Wkrótce będzie można jeszcze łatwiej płacić kartą. Dodatkowo, będziemy chronić Ciebie oraz biznes jeszcze bardziej, poprzez wymaganie dodatkowej weryfikacji. Podczas korzystania z karty będziesz mógł/mogła dodać łatwiejszy dostęp już niebawem, a my będziemy wymagać, aby przesłany został przód / tył swojej karty w celu potwierdzenia, że jesteś prawowitym posiadaczem karty oraz aby uzyskać widoczne potwierdzenie, że używana karta jest prawidłowa. To sprawi, że łatwiej będziemy mogli korzystać z karty z menu oraz wpisywać nasz kod zabezpieczający przy zakupie. Kod bezpieczeństwa nie zostanie zapisany w naszym systemie. Taka weryfikacja będzie dodatkowo chronić firmę od osób korzystających z kart na swoim koncie, które nie należą do nich oraz chronić przed potencjalnym użyciem Twojej karty przez kogoś innego na swoich kontach.
Aktualizacja 2016-05-13
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

Payza na swoim oficjalnym profilu FB anonsuje kooperację i prezentację oraz prelekcję swojego wice prezydenta korporacji Payza na oficjalnej konferencji Traffic Monsoon - czyli kluczowego partnera Payza. To wielkie wydarzenie w NY oraz zapowiedź przyszłej otwartej i wieloletniej współpracy z tak poważnym biznesem jak TM. To także dla nas partnerów obietnica szybkich i tanich wypłat!!
Aktualizacja 2016-05-07
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

Oficjalna data podana przez PayPal zwolnienia środków to 09 sierpnia 2016. Po tym czasie w ciągu 2-3 dni pieniądze będą już do naszej dyspozycji w Chase Bank.
Aktualizacja 2016-05-05
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Wiadomość z dzisiejszego ranka od Pinakee Naid (brytyjski lider TM )
"Allied Wallet" potwierdził, że możemy użyć tylko 3 razy karty w przeciągu 30 dni (a nie 5 razy). A więc wybierajcie zakupy mądrze kiedy używacie opcji zakupu kartą kredytowa / debetowa.
Aktualizacja 2016-04-28
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Jakub Żak)

Wiadomość z dzisiejszego ranka od Pinakee Naid (brytyjski lider TM )
Szybkie podsumowanie
Karty są gotowe. Praca idzie w dobrym kierunku jest kilka szczegółów do dopieszczenia aby potem uruchomić proces natychmiastowych płatności.
Aktualizacja na dostępnych rezerw zostaną podane wkrótce.
Charles będzie w Nowym Jorku w dniu 14 maja, przygotujcie się, to będzie wartościowa wizyta.
Charles jest w Wielkiej Brytanii przez następne dwa tygodnie spotka się z teamem pracującym na stronie.
PayPal uwolni środki w dniu 9 sierpnia, powinno to zająć 2/3 dni, aby dotarły do banku Charles. Będzie następnie transfer do Allied Portfel. I wtedy eksploduje TRAFFIC MONSOON.
Aktualizacja 2016-04-15
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

Saldo na Allied Wallet: $862,484.08
Saldo Payza: $3,859,774.07
Saldo STP: $977,049.09
Saldo Banku: $2,377,114.99
Łącznie: $8,076,422.23
Łącznie na kontach użytkowników: $2,468,643.25
Rezerwy: $5,607,778.98

Nowe centrum wsparcia TM
Aktualizacja 2016-04-06
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

JEŚLI CHCESZ SZYBSZEJ WERYFIKACJI KONTA:
Ktokolwiek jeszcze nie ma ID zatwierdzonego proszę dzwonić pod jeden z tych numerów i zostaniecie zatwierdzeni telefonicznie.
TYLKO JĘZYK ANGIELSKI - NALEŻY DZWONIĆ OSOBIŚCIE!
Nie znasz angielskiego = czekasz cierpliwie.
tel dla United Kingdom: +44 808 238 7548
Reszta świata: +1-877-644-6714
Dziękujemy Damian Tarnowski za info.
Jeszcze małe info - najlepiej dzwonić od godziny 15:00 naszego czasu :)
Aktualizacja 2016-03-28
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

ALLIED WALLET JEST AKTYWNY!!

MOŻNA JUŻ WGRYWAĆ DOKUMENTY ABY OTRZYMAĆ KARTĘ!!
WGRANIE DOKUMENTÓW BĘDZIE KONIECZNE DLA ZASILENIA KONTA, WYPŁAT I UŻYWANIA CASH-LINKS.
DAJCIE CZAS ADMINOM TM NA AKCEPTACJE ZGŁOSZONYCH DOKUMENTÓW - TO MOŻE ZAJĄĆ NIECO CZASU!

NIE WGRYWAĆ NIC zanim nie upewnicie się że macie poprawne dane w profilu podane - one po wgraniu stają się nieedytowalne. Muszą się zgadzać z tym co wgrywacie na dokumencie. Wgrywamy scan paszportu, dowodu lub prawa jazdy, może być bez adresu ale adres musi być prawidłowy w profilu TM.
Aktualizacja 2016-03-23
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Piotr Agassi Chajkowski)

News dnia od CEO: Allied Wallet Aktualizacja => =>
Jesteśmy niemal gotowi!

Rzeczy o jakich musisz wiedzieć:

Przede wszystkim NIE musisz posiadać konta na AlliedWallet.
Nie, wpłaty nie będą szły do twojego konta w AW. Wypłaty trafią bezpośrednio na Twoją KARTĘ jaką zamówisz też bezpośrednio w TrafficMonsoon.

Kiedy wprowadzisz dane swojej karty kredytowej aby dokonać zakupów Twoje dane nie będą przechowywane przez Traffic Monsoon dla przyszłych zakupów (bezpieczeństwo).

Pracujemy nad formularzem dla zamówień Waszych kart do wypłat aby wbudować go w stronę gdy wszystko zostanie już ustawione poprawnie.

Aby dokonać zakupu Twoją kartą będziesz musiał przesłać swój dokument (ID card) z fotografią.

Dodamy także wymóg wgrania swojego dowodu tożsamości dla oglądania CashLinks.
Bardzo to pomoże w efektywności tej formy reklamy.

Upewnij się że twoje dale adresowe w TM są poprawne i zgodne z danymi w dowodzie wydanym przez rząd (w przypadku dowodu osobistego gdzie jest adres).
Jeśli wgrasz swój paszport, który nie zawiera adresu musisz być pewny, że dane adresowe wprowadzone w TM są poprawne ponieważ tam zostanie wysłana karta TM do wypłat od Allied Wallet.
Aktualizacja 2016-03-14
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Pełne wyjaśnienie ograniczeń PayPala.

Jason Gardner, menedżer konta PayPal dla Traffic Monsoon, dał następującą przyczynę ograniczenia PayPala, "Powodem decyzji PayPala aby rozstać się z waszą organizacją jest zbyt wielki wzrost w zbyt krótkim czasie. Z tego względu stwarza to ryzyko dla PayPala".

Pełne wyjaśnienie:
PayPal posiada okno ryzyka - 180 dni od dowolnej daty zakupu. Kiedy sprzedaże są stałe lub lekko nachylone, stare sprzedaże wypadają z tego okna, podczas gdy sprzedaż nowych usług wchodzi to okno ryzyka. Przy stałych sprzedaży lub takich z lekkim nachyleniem PayPal może łatwiej ocenić tendencje do przewidywania przyszłych wielkości sprzedaży oraz oszacować ich potencjał ryzyka.
Potencjał ryzyka oparty jest na 100% obciążenia zwrotami, co jest raczej śmieszne, rozważając, że przed tymi ograniczeniami,
spory / zwroty liczyły mniej niż pół procenta opierając się na statystykach z 22 grudnia 2015.
Sprzedaż w Traffic Monsoon poprzez PayPal przeżywała gwałtowny wzrost (w wyniku podróży do większej liczby krajów, spotkania z większą liczbą ludzi i ciężką pracą, aby sprzedawać więcej usług). Tak więc ilość starych sprzedaży sprzed 180 dni nie były wystarczające do pokrycia przepływ sprzedaży nowych usług. Poprzez ten wzrost, PayPal ustalił, że jest nie do przewidzenia, czy sprzedaż będzie nadal wzrastać, pozostanie taka sama, lub zacznie spadać. Ponieważ PayPal poczuł niepewność, czy sprzedaż spadnie, wyłączyli możliwość wypłaty środków od 11 Stycznia, a zatrzymali zakupy włączone przez 30 dni. Zatrzymali sprzedaż przez 30 dni, w celu zapewnienia sobie dodatkowego miejsca na manewry.
Tak więc, wzrost Traffic Monsoon... przyczynił się do wniosku, że potrzebują się rozstać, ponieważ krzywa wzrostu była zbyt wysoka i trendy nieprzewidywalne. Wzrost sprzedaży był interpretowany przez nich jako wyższe potencjalne zagrożenie, które nie mogłoby zostać zmniejszone poprzez odrzucenie 6 miesięcznych sprzedaży a także zostać przy możliwości, że one również nie mogłby by być objętę przepływem kolejnych sprzedaży nowych usług na tak wysokim poziomie, który był doświadczony.
Tak zaskakujące posunięcie ze strony PayPala aby mogli uchronić się przed niemożliwym 100% potencjałem zwrotów i reklamacji, podczas gdy w rzeczywistości spory / zwroty były mniejsze niż pół procenta.

Wpływ:
Ponieważ Traffic Monsoon jest w biznesie sprzedaży usług, a jego członkowie zarabiają zyski ze sprzedaży usług, ograniczenie PayPala spowodowało, że ludzie oskarżali firmę o oszustwo, ponieważ nie mogli wypłacać za pośrednictwem systemu PayPal. Dodatkowo, przez to ograniczenie, fundusze te nie mogły zostać przeniesione do innych procesorów płatniczych w celu wypłat ludziom, które uzyskali na swoich bilansach. Prowizje i podział zysków z tych zakupów PayPala zostały zdobyte przez ludzi, którzy nie korzystali z systemu PayPal. A więc ludzie którzy użyli Solid Trust Pay oraz Payzy także nie mogli mieć zapłacone.
Dodatkowo, ponieważ Traffic Monsoon stracił PayPal, ludzie zaczęli wierzyć, że PayPal ogranicza tylko rachunki fałszywych lub nielegalnych firm w celu ochrony ludzi. Więc ograniczenie PayPala wysłało zły sygnał dla społeczeństwa.
Niemożliwość płacenia ludziom, ponieważ PayPal tymczasowo wstrzymuje fundusze na pokrycie ich potencjalnego ryzyka 100% obciążenia zwrotami, jest przyczyną, że ludzie czują strach, niepewność i wątpliwości. Obawiają się, czy będą mieli zapłacone. Nie są pewni, czy Traffic Monsoon jest legalny. Wątpią, że to, co mowię jest prawdą.

Dobre wieści:
Traffic Monsoon działa legalnie. PayPal uwolni fundusze. Dokładnie, nie wiem kiedy, ale nie będą ich trzymać dłuzej niż 180 dni. Gdy PayPal uwolni fundusze, wasze oczekujące salda oraz AdPacki przejdą w stan aktywny.
Te AdPacki oraz salda są zamrożone tylko dlatego, że PayPal tymczasowo trzyma fundusze, które stoją za bilansem i zarobkami.
Pomimo zamrożonych balansów, firma prze do przodu, jak zwykle. Używamy obecnie Payzy oraz Solid Trust Pay, a wkrótce będzie mieli zintegrowanie inne metody płatnicze, zarówno dla zamówień jak i wypłat zarobków.
Aktualizacja 2016-03-13
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Odnośnie PayPala a uwolnieniu środków.
Odkąd adkowat jest zaangażowany i dzieją się rozmowy z PayPalem, zgodnie z prawem nie możemy publicznie pokazać co dzieje się podczas tych rozmów. Mogłoby to wpłynąć na wynik.
Wiedzcie, że wszystko, co można zrobić jest robione. Robimy wszystko, co możemy w zakresie obowiązującego prawa, aby zwolnić jak najwięcej środków z PayPala w jak najkrótszym czasie.
Aktualizacja 2016-03-10
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Wspaniałe wieści odnośnie logowania się na różnych adresach IP
Proszę zapamiętać odpowiedzi. Kiedy będziesz próbować logować się z innego adresu IP, będziesz pytany/pytana o odpowiedź na te pytania.

Proszę odpowiedzieć na pytania bezpieczeństwa:

1. Jakie jest imię Twojego najlepszego przyjaciela z dzieciństwa
2. Jaka jest nazwa Twojej szkoły podstawowej
3. W jakim mieście mieszka Twoje nabliższe rodzeństwo

Nie gwarantuje, że każdy będzie miał takie same pytania!
Aktualizacja 2016-03-06
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Gdzie jesteśmy teraz z aktywnym balansem?

Łącznie wewnątrz Payza: $1,824,995.27
Łącznie wewnątrz STP: $593,643.35
Łącznie wewnątrz TM Bank: $1,121,115.99

Ogółem we wszystkich procesorach: $3,539,754.61
Suma na wszystkich kontach użytkowników (aktywny balans):
$1,420,736.07

Rezerwy: $2,119,018.54
Wspaniała robota wszystkich w kontynuacji rozwoju i kroków naprzód!
Gdy rezerwy zbudują się na pokrycie salda oczekujących balansów, mogę zwolnić je zanim PayPal uwolni fundusze.
Ludzie prą do przodu poprzez ograniczenia PayPala i będą działać podczas oczekiwania.
Wspaniała robota!
Aktualizacja 2016-03-04
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Jak wiecie pracujemy nad uwolnieniem środków przetrzymywanych przez PayPal dzięki czemu możemy uhonorować wszystkie nasze zobowiązania do Ciebie. Mamy na uwadze również szereg planów płatności oraz bram w tym firmowo znakowane karty kredytowe lub inny sposób wydania kart kredytowych.

Rozważamy także zainteresowanie zaryzykowaniem banku, który ma prawo do wydawania kart kredytowych. Jednak na razie skupiamy się na rozwiązaniu sytuacji z PayPalem, aby szybko dostarczyć wam wszystkim bezpieczny, skuteczny sposób płacenia za usługi oraz dzielenia przychodów.

Mamy już szereg alternatywnym metod płatności takich jak Payza oraz Solid Trust Pay.

Współpracujemy także z Allied Wallet aby podłączyć karty bezpośrednio do strony. Mamy nadzieję zakończyć ten proces w ciągu kilku tygodni, ale nie znamy jeszcze dokładnego terminu.

Krótko mówiąc, pilnie pracujemy aby zapewnić, że każdy z was może nadal otrzymywać usługi oraz koszyści tradycyjnie dostarczane przez Traffic Monsoon. Opracowujemy także innowacyjne materiały oraz programy które będą służyć Twoim potrzebom. Bądź z nami przez następną chwilę a wierzymy, że wyniki najprawdopodobniej spełnią lub przekroczą wszystkie Twoje oczekiwania.
Aktualizacja 2016-03-03
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Aktualizacja odnośnie Traffic Monsoon Banku i przetwarzania kart kredytowych.
Jak wiecie ogłosiliśmy, że rozłączamy drogi z PayPalem i otwieramy własny bank. Problem który napotkaliśmy to własnie PayPal przetrzymujący nasze fundusze. Aby zakończyć otwarcie własnego banku potrzebujemy pierwszej wpłaty. Wymagana kwota depozytu jest aktualnie przetrzymywana przez PayPal. Czekamy aż zwolnią środki, wtedy będziemy w stanie wykonać plany otwarcia naszego własnego banku.

Przeglądamy opinie użytkowników odnośnie otwarcia naszego własnego banku i czy lepiej po prostu używać konta bankowego w USA aniżeli fundusze użytkowników trzymać na koncie we własnym banku. Bierzemy to pod uwage, mimo, że naszym oryginalnym planem był własny bank.

Skonfigurowaliśmy Allied Wallet na przetwarzanie kart kredytowych bezpośrednio na stronie. Powód dla którego jest nieaktywny to jeśli sprzedaże zaczną wchodzić w ten sposób, musimy się upewnić, że możemy płacić użytkownikom poprzez karty Allied Wallet. Konfiguracja tych kart zajmie trochę wiecej czasu. Chcieliśmy aby to były karty Traffic Monsoon, to niestety może potrwać do dwóch miesięcy. Możliwe, że zadecydujemy aby użyc nie markowych kart do czasu wyrobienia firmowych. To jest coś co będę poruszał na dzisiejszej konferencji z Allied Wallet.
Aktualizacja 2016-02-29
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Cezary Zawadzki)

Właśnie dlatego, że, PayPal postanowił rozstać się z nami, ze względu na wzrost sprzedaży nie czyni mojego biznesu oszustwem, a już na pewno nie czyni mnie oszustwem samo przetrzymywanie środków przez PayPal. Oznacza to, że po prostu wszyscy musimy uzbroić się w cierpliwość na czas gdy PayPal blokuje środki, czyli na okres maksymalnie 180 dni. To wszystko. Nic więcej.

Mając firmę, informacja, że środki finasnowe rosną szybko w krótkim okresie czasu, może być tylko dobrą wiadomością dla prowadzącego biznes. To naprawdę jest ochydne, że PayPal zamarżając środki, chce ich używać do płatności. To naprawdę jest ochydne.

O ile firma jest zdedterminowana, to nie ma powodu, aby czekać na PayPal, który ma uwolnić środki .. po prostu naprzód. Zostaliśy uderzeni przez Paypal. Nie chodzi o to jak mocno będziemy cierpieć, ale jak efektywnie, mozno, możemy się oderwać i iść na przód. To jest test. Jest to wyzwanie dla każdego z nas, aby pokonac tę ciężką próbę, aby się podnieść.

Czekaj .. lub pracuj.. jednak praca się teraz opłaca ..... oczkiwanie spowoduje jedynie zamrożenie potencjalnie utraconych dochodów przez 6 miesięcy, można jednak zarabiać, docierać i wprowadzać nowych klientów do Trafic Monsoon, powiększać ruch, korzystać z naszych usług ...

oraz pomóc w uzyskaniu pracy, rezerwy, budowaniu kolejnego zasobu... a jeśli rezerwy okażą się wystarczające do pokrycia kwot posiadanych przez Paypal, które obsługują konta członków (nie dodatkowych rezerw) to mogę zwolnić zamrożnoe "pending" transakcje szybiej niż wynkałoby to z okresu oczekiwania na działania PayPala.
Aktualizacja 2016-02-26
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Wojciech Szamocki)

Dobry wieczór wszystkim - właśnie skończyłem rozmawiać z Charlsem i liderami z całego świata - szybkie podsumowanie głównych punktów:

1. Limit banerów został ustawiony do 5, ponieważ były konta, które posiadały ich ponad 1000, więc ruch dla nich nie był proporcjonalny. Były stałe zgłoszenia, że banery nie zostały kliknięte - dlatego coś musiało zostać z tym zrobione.

2. Testowanie połączonego portfela na platformie przebiega pozytywnie i posiada opcje Mastercard. Portfel będzie wkrótce dostępny jak tylko testy zostaną w pełni ukończone. Płatności mogą być już przetwarzane, ale Charles chce, aby z równą łatwością były udostępnione dla ludzi również wypłaty od razu od momentu podpięcia procesora do TM.

3. Niebywałe zmiany będą wprowadzane w przeciągu następnych 7 dni i jedną z nich jest otwarcie konta TM Bank i można już podłączyć środki bezpośrednio do niego posługując się tymi danymi.

SWIFT CODE: CHASUS33
NAME OF BANK: JP Morgan Chase Bank
ADDRESS:
6250 N SAGEWOOD DR
PARK CITY, UT 84098
BANK ROUTING: 124001545
ACCOUNT #: 807958256
Traffic Monsoon LLC
4927 Murray Blvd
Apt Z9
Murray, UT
84123

Reason: Advertising [TM username]

4. Oświadczenie/rewizja PayPal będzie miało miejsce 11 marca.
Aktualizacja 2016-02-24
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Wojciech Szamocki)

Prawnik TM odbył długa rozmowę z radcą PP po tym jak otrzymali od nas list z prośbą o wyjaśnienie. Przedstawiciel PP był bardzo uprzejmy i wypowiadał się jakby chciał być zgodny. Dla nich głównym powodem było to jak szybko TM urósł i stworzył "ryzyko" dla samego PP.

Znaleźli również osoby, które oceniały TM jako zwykłe oszustwo, tylko dlatego, że PP wstrzymywał finanse na czas fazy oddzielenia, podczas której PP wskazał, że będą przetrzymywać pieniądze na maksymalnie 180 dni (oraz przejrzą ile co 30 dni mogą uwalniać w tych przedziałach czasowych). Środki te miały być przeznaczone do płacenia naszym użytkownikom, więc jeżeli nie możemy ich teraz używać do płacenia ludziom, działa to na nie korzyść moją i firmy.

Przed tym, TM miał bardzo dobrą relację z PP i ze swoimi użytkownikami. Faktem jest, że wiele osób dookoła świata spotkało Charlsa, robiło z nim zdjęcia, jadło posiłki jak również poznało jego synka Taylora. Wszystko przebiegało gładko oprócz niektórych problemów związanych ze wzrostem, które przywiodły do nas wyzwania w postaci dostarczenia co raz lepszych usług dla naszych użytkowników.

TM działa legalnie. To nie jest problemem, ale ludzie na forach, grupach, blogach itd ostatnimi czasy sugerują to, że TM jest nielegalną działalnością lub, że jest po prostu oszustwem tylko dlatego, że PP trzyma nasze środki, które mają na celu opłacenie zobowiązań wobec użytkowników. Jest to zły kierunek prowadzący do złych wniosków.

Zawsze będą wśród nas hejterzy, którzy szukają zniszczenia dla TM od jego samego startu. Bądź tego świadomy i uodpornij się na ich negatywne oświadczenia. Jedyne czego oni CI życzą to długoterminowy ból, ponieważ ponosisz korzyści z firmy, którą oni chcą zniszczyć. Udają swoją życzliwość dla Ciebie jakoby chcieli otworzyć oczy na prawdę, ale obecna prawda jest taka, że TM jest w trybie eksplozji i ta eksplozja przestraszyła PP. To nie była jego wielkość, ale ogromne skoki w sprzedaży z miesiąca na miesiąc.

Stale pracujemy z PayPal, aby uwolnili środki i wyglądamy za ich oficjalnym oświadczeniem dla klientów, które wyjaśni powód przetrzymywania pieniędzy: "Traffic Monsoon rósł za szybko w zbyt krótki okresie czasu". Ten wzrost powinien być oceniany jako dobra rzecz przez naszych użytkowników i społeczeństwo jako ogół. Posiadany problem z PP wywołuje zupełnie odwrotny efekt, dlatego pracujemy nad znalezieniem drogi, aby utrzymać pozytywne relacje i przeć naprzód z naszymi partnerami strategicznymi.

Jeżeli uważasz, że TM to oszustwo to nie rozumiesz właściwie zasad biznesu. Zalecam zapoznanie się ze stroną oraz obejrzenie wideo "Jak to działa".
https://youtu.be/o5Y9JBq5MnAAktualizacja 2016-02-17
(źródło: TrafficMonsoon Polska (Oficjalna) na FB dodał Marcin Polanowski)

Do wszystkich użytkowników pytających kiedy będzie gotowy bank: Nie mam daty aby wam podać. Przepraszam. Ponieważ trwa to dłużej niż oczekiwano pracujemy z innym partnerem który ma zapewnić możliwość zakupów z kart kredytowych, a także zdolność wydawania kart do wypłat. Pracujemy nad osiągnieciem satysfakcji klienta poprzez doświadczenie z PayPalem który trzyma fundusze które chcemy użyć aby wam wypłacać. Będziemy ścigać PayPal aby uwolnił nasze środki, a także za szkody dla reputacji Traffic Monsoon, mojej oraz szkody w życiach użytkowników oraz ich reputacji.

Nie obiecywałem 6 Lutego. Niestety film był niekompletny co do słów które powiedziałem na spotkaniu. To były informacje które otrzymałem od zespołu zcalającego bank, że najprawdopodobniej będzie to 6 Luty, jeśli Bóg da, a ja wytłumaczyłem że nie wiem dokładnie kiedy to zostanie zakończone, ponieważ nie leży to w moich rękach i opóźnienia mogą być obecne. Słowa które słyszałeś nie były kompletnym komunikatem. Polegałem tylko na słowach które otrzymałem... to nie była moja obietnica i z pewnością jej nie gwarantowałem. Przepraszam za zamieszanie w tej sprawie, my naprawdę robimy wszystko co możemy w Twoim imieniu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz